Αρχική » 2021 » Ιανουάριος

Αρχείο μηνός Ιανουάριος 2021

Ιστορικό

Πρόσκληση-Επιλογή-Κατανομή Στρατεύσιμου Προσωπικού (γεννηθέντων το έτος 2003)

Οι άρρενες στρατεύσιμοι κλάσεως 2024 (γεννηθέντες το έτος 2003) δύνανται να καταθέσουν ηλεκτρονικά Δελτίο Απογραφής από 02-01-2021 έως 31-03-2021 μέσω του διαδικτυακού τόπου www.stratologia.gr, με χρήση προσωπικών κωδικών Taxisnet, μεταβαίνοντας στον σύνδεσμο https://www.stratologia.gr/el/katauesh_da_idioti.

Επισυνάπτονται οδηγίες για την συμπλήρωση της ηλεκτρονικής αίτησης.

manualApografis

Πρόγραμμα δια ζώσης λειτουργίας από 1/2/2021

Το πρόγραμμα δια ζώσης λειτουργίας του σχολείου από τη Δευτέρα 1η Φεβρουαρίου.

1ο ΕΠΑΛ ΑΓΙΑΣ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ 01-02-2021-v2

Ανοίγει το ΕΠΑΛ Αγιάς από 1η Φεβρουαρίου

Την επαναλειτουργία δια ζώσης των Γυμνασίων και Λυκείων της χώρας, από τη Δευτέρα 1η Φεβρουαρίου, ανακοίνωσε ο υφυπουργός Προστασίας του Πολίτη Ν. Χαρδαλιάς, στη σημερινή τακτική ενημέρωση του υπουργείου Υγείας.

Πρόγραμμα Μαθημάτων – Εικονικές τάξεις – Ώρες λειτουργίας

από 18-01-2021 Πρόγραμμ & Ώρες & Εικονικές Τάξειςpdf

Ενημερωμένος κατάλογος διευθύνσεων ηλεκτρονικών τάξεων

Ενημερωμένος κατάλογος διευθύνσεων ηλεκτρονικών τάξεων, με την προσθήκη γεωπόνου (κ. Πατελοδήμου) και δύο εκπαιδευτικών του προγράμματος “Μια Νέα Αρχή στα ΕΠΑΛ”, τη φιλόλογο κ. Πατσαρίκα και τη μαθηματικό κ. Αρχοντή.

15-1 Διευθύνσεις – Πρόγραμμα – Ώρες Λειτουργίας

Ξεκινά αύριο 8/1/2021 η εξ αποστάσεως εκπαίδευση

Συνεχίζεται από αύριο 8/1/2021, μετά τις διακοπές των Χριστουγέννων, η εξ αποστάσεως εκπαίδευση μέσω Webex.
Στο συνημμένο αρχείο θα βρείτε μαζί το πρόγραμμα μαθημάτων, μαζί με το ωρολόγιο πρόγραμμα, καθώς και τις διευθύνσεις των ηλεκτρονικών τάξεων.
Καλή αρχή.

Ηλεκτρονικές Τάξεις & Πρόγραμμα Μαθημάτων

Μαθητεία 2020-21: Ηλεκτρονική αίτηση εγγραφής

Οι υποψήφιοι που συγκαταλέγονται στον τελικό πίνακα κατάταξης θα πρέπει να υποβάλλουν ηλεκτρονική αίτηση εγγραφής σύμφωνα με τις οδηγίες που θα αναρτηθούν στο Πληροφοριακό Σύστημα Μαθητείας από την Τρίτη 05 Ιανουαρίου 2021 μέχρι και την Παρασκευή 08 Ιανουαρίου και ώρα 13:00.