Αρχική » Χωρίς κατηγορία » ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Ιστορικό

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Ο διευθυντής και ο σύλλογος διδασκόντων του 1ου ΕΠΑΛ ΑΓΙΑΣ συγχαίρει τους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου, για την εισαγωγή τους στις πανεπιστημιακές σχολές της χώρας μας και τους εύχεται καλές σπουδές. Η επιτυχία των  μαθητών μας άγγιξε το 100% και αυτό μας κάνει υπερήφανους και μας δεσμεύει να συνεχίσουμε το εκπαιδευτικό μας έργο με μεγαλύτερη διάθεση και αισιοδοξία. Για τους μαθητές που επέλεξαν να μην συμμετάσχουν στις εξετάσεις, σημειώνουμε ότι οι πανελλαδικές εξετάσεις αποτελούν το όχημα που οδηγεί στην επαγγελματική αποκατάσταση μέσω της διεύρυνσης της γνώσης και του πνεύματος. Ας γνωρίζουν όμως ότι θα υπάρξουν και άλλα δρομολόγια προς αυτή την κατεύθυνση κατά τη διάρκεια της ζωής τους, αρκεί να περιμένουν στο σταθμό και να μην εγκαταλείψουν.