Αρχική » Χωρίς κατηγορία » ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΑΛ έτους 2021

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΑΛ έτους 2021

Καλούνται οι μαθητές /τριες της τελευταίας τάξης του ΕΠΑΛ Αγιάς να υποβάλουν μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (e-mail) προς το ΕΠΑΛ Αγιάς στη διεύθυνση 1epal-agias@sch.gr, Αίτηση – Δήλωση (Α-Δ) συμμετοχής στις Πανελλαδικές Εξετάσεις ΕΠΑΛ 2021, από Τετάρτη 25 Νοεμβρίου μέχρι και την Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2020,Στους παρακάτω συνδέσμους θα βρείτε·

την εγκύκλιο

το έντυπο της Αίτησης – Δήλωσης (Υπόδειγμα 1)· και

τις οδηγίες υποδείγματος 1:

Οι μαθητές συμπληρώνουν (μόνο τα γκρι στοιχεία) με όποιο πρόγραμμα επεξεργασίας κειμένου διαθέτουν.

Οι συμμετέχοντες στις Πανελλαδικές Εξετάσεις των ΕΠΑΛ έχουν δικαίωμα να δηλώσουν προτίμηση για όσες Σχολές, Τμήματα και Εισαγωγικές Κατευθύνσεις Τμημάτων αντιστοιχούν στον Τομέα αποφοίτησής τους καθώς και για την Κοινή Ομάδα Σχολών.

Σημειώνεται ότι η αίτηση αφορά την εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση (συμπεριλαμβανομένων και των σχολών: ΑΣΠΑΙΤΕ, ΑΣΤΕ, ΑΣΣΥ, ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ, ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ, ΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΛΙΜΕΝΟΦΥΛΑΚΩΝ, ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ).